Haylou

G3

Słuchawki TWS Haylou G3 oferują fantastyczną jakość dźwięku dzięki 13-milimetrowym przetwornikom. Gwarantują też niezawodne połączenie i niski poziom opóźnienia.

Stworzone dla graczy

Często poświęcasz na rozgrywkę długie godziny? Zadbaj o swoją wygodę! Słuchawki świetnie leżą w uszach i zapewniają niezrównany komfort. Wyróżnia je także stylowe podświetlenie RGB. G3 cechują się również wodoodpornością IPX4 – niestraszny im deszcz czy pot. Co więcej, przeznaczone dla słuchawek etui jest wyjątkowo lekkie i kompaktowe – bez problemu zmieści się w plecaku lub torebce. Ono również zostało wyposażone w podświetlenie RGB, które nadaje mu nowoczesny, gamingowy charakter.

Zapomnij o opóźnieniach

Słuchawki Haylou G3 doskonale sprawdzą się podczas nawet najbardziej dynamicznej rozgrywki. Zostały wyposażone w zaawansowany chip i obsługują łącze Bluetooth 5.2, dzięki czemu zapewniają szybką, stabilną i niezawodną transmisję. Ponadto w trybie Gaming poziom opóźnienia wynosi tylko około 0,045 sekund. Możesz więc cieszyć się niesamowitą płynnością – pokonaj swoich przeciwników i pobij kolejny rekord!

3 tryby odtwarzania do wyboru

Haylou G3 zostały stworzone z myślą o różnych scenariuszach użytkowania. Oferują 3 tryby odtwarzania do wyboru, dzięki czemu doskonale sprawdzą się niemal w każdej sytuacji. Tryb Gaming gwarantuje niskie opóźnienie, a Music podkreśli to, co najciekawsze w Twoich ulubionych gatunkach muzycznych. Tryb Cinema pozwoli Ci cieszyć się większą immersją podczas oglądania filmów – teraz we własnym pokoju poczujesz się jak na sali kinowej!

Fantastyczna jakość dźwięku

Odkryj swoje ulubione piosenki w nowej, lepszej jakości. Słuchawki G3 zostały wyposażone w nowoczesne przetworniki 13 mm, dzięki którym mogą zapewnić wyjątkowe bogactwo szczegółów, doskonałą harmonię i zachwycające brzmienie. Oferują też wyraziste tony wysokie, przyjemne dla ucha tony średnie i głębokie, mocne basy. Daj się ponieść muzyce i dostarcz sobie niezapomnianych wrażeń!

Wytrzymały akumulator

Miej pewność, że słuchawki nie rozładują się w kluczowym momencie rozgrywki. Haylou G3 zostały wyposażone w wytrzymałe akumulatory, dzięki którym w pełni naładowane mogą pracować nawet przez 4,5 godziny. Ponadto wchodzące w skład zestawu etui pozwala wydłużyć ten czas do około 20 godzin. Ładowanie słuchawek nie potrwa długo – po około 2 godzinach będą znów gotowe do pracy!

Idealne do rozmów

Z Haylou G3 możesz też wygodnie rozmawiać przez telefon i komunikować się z innymi graczami w trakcie rozgrywek sieciowych. Słuchawki zostały wyposażone w wysokiej klasy mikrofony, które doskonale zarejestrują Twój głos. Oferują też zaawansowany algorytm DNN, dzięki któremu zapewniają jeszcze lepszą jakość dźwięku podczas połączeń i inteligentnie redukują zbędne dźwięki z otoczenia. Teraz możesz mieć pewność, że Twoi rozmówcy bez problemu Cię usłyszą!

Specyfikacja

Model

G3

Przetwornik

13 mm

Profile Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Podświetlenie

RGB

Wersja Bluetooth

5.2

Tryby odtwarzania

Gaming, Music, Cinema

Pojemność akumulatora

500 mAh

Kodeki audio

SBC, AAC

Czas pracy

Ok. 4,5 h (ok. 20 h z etui ładującym)

Czas ładowania etui

Ok. 2 h

Czas ładowania słuchawek

Ok. 2 h