Haylou

GST Lite

Smartwatch jest też wyjątkowo wygodny i prosty w obsłudze. Został wyposażony w kwadratowy wyświetlacz o przekątnej 1,69″ i pozwala wybierać spośród wielu różnych wzorów tarcz.

Lekki, wygodny, wodoodporny

Ciesz się niezrównanym komfortem. Smartwatch Haylou GST Lite waży tylko 39 g i został wyposażony w przyjemny w dotyku pasek wykonany z przyjaznego dla skóry silikonu. Urządzenie wyróżnia się także wodoodpornością IP68 – nie musisz zdejmować go z nadgarstka, kiedy pada, myjesz ręce, zmywasz naczynia lub ćwiczysz. Przypadkowe zachlapanie, pot czy krople deszczu nie stanowią dla niego większego zagrożenia!

Wyświetlacz 1,69″

Chcesz poprawić swoją kondycję? Smartwatch GST Ci to ułatwi! Urządzenie może liczyć kroki, spalone kalorie oraz pokonane odległości. Oferuje też aż 12 trybów sportowych takich jak na przykład bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka, joga i piłka nożna. Wyznaczaj kolejne cele, planuj efektywne, a zarazem bezpieczne treningi i osiągnij szczytową formę!

W trosce o Twoje zdrowie

Trzymaj rękę na pulsie. Smartwatch GST Lite pomoże Ci zadbać o zdrowie! Urządzenie może monitorować nasycenie krwi tlenem zarówno w dzień, jak i w nocy, sprawdzi się także w roli kalendarzyka miesiączkowego. Mierzy również tętno – jeśli wystąpią niepokojące objawy, natychmiast Cię o tym powiadomi. Za pomocą smartwatcha sprawdzisz też jakość swojego snu – dzięki temu dowiesz się, jakie nawyki warto zmienić. GST Lite pozwala także korzystać z funkcji monitoringu stresu i proponuje odprężające ćwiczenia oddechowe.

Długi czas pracy

Zapomnij o konieczności częstego ładowania smartwatcha. GST Lite został wyposażony w wytrzymały akumulator, dzięki czemu przy normalnym użytkowaniu może działać przez około 9 dni na jednym ładowaniu. Co więcej, przy podstawowym użytkowaniu czas pracy urządzenia będzie wydłużony do nawet 30 dni! Aby naładować smartwatcha, podłącz go do źródła zasilania za pomocą wchodzącego w skład zestawu kabla.

Twój osobisty asystent

Miej pewność, że nie ominie Cię żadna ważna wiadomość. Smartwatch GST Lite natychmiast poinformuje Cię o przychodzących powiadomieniach! Dostępne są również inne przydatne funkcje. Urządzenie pozwoli Ci ustawić budzik lub timer, sprawdzi się też w roli stopera. Za jego pomocą możesz także sprawdzać pogodę i kontrolować odtwarzacz muzyki na smartfonie. Co więcej, smartwatch pomoże Ci zlokalizować telefon i przypomni o konieczności ruchu, gdy będziesz zbyt długo siedzieć w jednym miejscu.

Specyfikacja

Model

Haylou GST Lite

Rozdzielczość

240x280

Szerokość paska

22 mm

Waga

39 g

Wyświetlacz

1,69″ TFT

Wymiary

45,7 x 37 x 11,4 mm

Wersja Bluetooth

5.0

Czujniki

Czujnik tętna, czujnik ruchu, czujnik SpO2

Pojemność akumulatora

220 mAh

Wymagania systemowe

Android 6.0 lub nowszy, iOS 11.0 lub nowszy

Czas pracy

Ok. 9 dni (przy włączonym 24-godzinnym monitoringu tętna)

Stopień ochrony

IP68

Temperatura pracy

0°C-45°C

Platforma synchronizacji danych

Haylou Fun