Haylou

GST

Uniwersalny smartwatch Haylou GST pomoże Ci zadbać o zdrowie i kondycję. Oferuje aż 12 trybów sportowych oraz funkcje takie jak monitoring tętna, snu i poziomu tlenu we krwi

Duży wyświetlacz HD

Smartwatch powstał szczególnie z myślą o sportowcach. Został wyposażony w duży wyświetlacz dotykowy HD, który zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich jego przydatnych funkcji. Zakrzywione szkło 2.5D gwarantuje krystalicznie czysty, jasny obraz. Możesz też dostosować wygląd ekranu, wybierając spośród mnóstwa wzorów dostępnych w aplikacji. Aby włączyć wyświetlacz, wystarczy unieść nadgarstek!

Zadbaj o kondycję

Chcesz poprawić swoją kondycję? Smartwatch GST Ci to ułatwi! Urządzenie może liczyć kroki, spalone kalorie oraz pokonane odległości. Oferuje też aż 12 trybów sportowych takich jak na przykład bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka, joga i piłka nożna. Wyznaczaj kolejne cele, planuj efektywne, a zarazem bezpieczne treningi i osiągnij szczytową formę!

W trosce o Twoje zdrowie

Z Haylou lepiej poznasz swój organizm i zadbasz o zdrowie. Smartwatch GST pozwala sprawdzać poziom tlenu we krwi. Oferuje też funkcję monitoringu tętna nawet przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu możesz od razu dowiedzieć się o jakichkolwiek niepokojących objawach i odpowiednio na nie zareagować.

Funkcja monitoringu snu

Teraz wreszcie możesz się wyspać. Smartwatch Haylou GST monitoruje sen, automatycznie rozpoznając jego status i zapisując dane takie jak jego głębokość lub czas trwania. Analizując informacje zgromadzone przez urządzenie, lepiej zrozumiesz działanie swojego zegara biologicznego i zyskasz możliwość wyeliminowania ewentualnych złych nawyków.

Długi czas pracy

Nie obawiaj się konieczności zbyt częstego ładowania smartwatcha. GST został wyposażony w wytrzymały akumulator, który zapewnia długi czas pracy. W pełni naładowane urządzenie może pracować nawet przez 20 dni w trybie oszczędzania energii. Przy zwykłym, codziennym użytkowaniu działa przez około 7 dni.

Może Ci towarzyszyć niemal wszędzie

Smartwatch Haylou GST jest wyjątkowo lekki i wygodny. Jego pasek został wykonany z przyjaznego dla skóry silikonu i jest niezwykle przyjemny w dotyku. Urządzenie ma też stopień ochrony IP68, co oznacza, że jest wodoodporne i pyłoszczelne. Nie musisz zdejmować go z nadgarstka, kiedy myjesz ręce, ćwiczysz lub widzisz, że zanosi się na deszcz - krople wody czy potu nie stanowią dla niego większego zagrożenia.

Twój osobisty asystent

Korzystaj z mnóstwa przydatnych funkcji smartwatcha i ułatw sobie życie. Urządzenie powiadomi Cię o przychodzących wiadomościach i przypomni o konieczności zmiany pozycji, gdy będziesz siedzieć zbyt długo. Oferuje też odprężające ćwiczenia oddechowe, stoper oraz możliwość lokalizacji telefonu. Za pomocą GST możesz także ustawiać alarmy lub timery, sprawdzać prognozę pogody na kolejne 3 dni i odtwarzać muzykę ze smartfona.

Specyfikacja

Producent

Haylou

Model

GST

Wymiary

45,1 x 36,5 x 11,5 mm

Szerokość paska

22 mm

Waga

50 g (z paskiem)

Wyświetlacz

1,69″ TFT

Rozdzielczość

240 x 280

Wersja Bluetooth

5.0

Czujniki

Czujnik tętna, czujnik ruchu, czujnik poziomu tlenu we krwi

Pojemność akumulatora

220 mAh

Wymagania systemowe

Android 6.0 lub nowszy, iOS 11.0 lub nowszy (obsługiwane funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, modelu smartwatcha lub telefonu)

Czas pracy

Ok. 7 dni (z włączonym monitoringiem tętna 24 h)

Stopień ochrony

IP68

Temperatura pracy

0°C-45°C

Platforma synchronizacji danych

Haylou Fun

Tryby sportowe

Bieganie na zewnątrz, bieganie wewnątrz, szybki spacer, jazda na rowerze, wspinaczka, spinning, joga, swobodny trening, wiosłowanie, gimnastyka, koszykówka, piłka nożna