Haylou

GT1 XR

Zaawansowana technologia Bluetooth 5.0, wytrzymały akumulator, sterowanie dotykiem i perfekcyjny dźwięk – poznaj bezprzewodowe słuchawki Haylou GT1 XR.

Wysoka jakość dźwięku

Algorytm ACC, który jest bezpośrednim następcą MP3, sprawia, że odtwarzana muzyka jest bardziej szczegółowa i mniej stratna. Dodatkowo Bluetooth został zasilony kodekiem aptX, który umożliwia odsłuchiwanie bezprzewodowej muzyki w jakości zbliżonej do odtwarzania z jej płyty CD - 16-bit/48 kHz przy przepustowości 345 kbit. Wszystko to, plus wyposażenie słuchawek w 7,2 mm membranę z bio wełny, sprawia, że odtwarzanie muzyki stoi wysokim poziomie.

Słuchawki GT1 xR
Słuchawki Bluetooth

Najnowsze technologie

Dzięki chipsetowi Qualcomm3020, GT1 XR zyskują szybszy czas działania, co sprawia, że posiadają znacznie szybszą łączność, a transmisja danych, dzięki Bluetooth 5.0 słuchawki pobierają znacznie mniej mocy. Nowy rdzeń redukuje zakłócenia sygnału WiFi oraz 4G, dzięki czemu słuchanie muzyki odbywa się bez irytujących zakłóceń, natomiast odtwarzanie dźwięku ze streamu, lub granie nie powoduje opóźnień.

True Wireless Stereo +

Słuchawki, dzięki TWS+ umożliwiają każdej słuchawce połączenie się bezpośrednio z telefonem, dzięki czemu możliwe jest przełączanie odsłuchu np z rozmowy na jedną słuchawkę, słuchając wciąż muzyki na drugiej, lub odtwarzanie muzyki stereo. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać satysfakcjonujący Cię tryb.

Słuchawki bluetooth GT 1 XR
Słuchawki GT1 XR Haylou

Diody LED

Etui słuchawek posiada wbudowany akumulator li-ion, który przy każdym odłożeniu słuchawek do niego automatycznie je ładuje. Na pudełku znajdują się 4 diody LED, które sygnalizują stan naładowania etui. Jedna migająca kropka to 25%, dwie zapalone diody to 50%, 3 - 75%, natomiast gdy świecą się wszystkie diody, etui jest w pełni naładowane.

Pełna automatyzacja

Słuchawki, po wyjęciu z etui, uruchamiają się, a następnie próbują połączyć się z ostatnio sprawnym urządzeniem. Wszystko to odbywa się automatycznie, co zapewnia niesamowitą wygodę. Gdy słuchawki są bliskie rozładowania, wystarczy włożyć je z powrotem do etui, a automatycznie zaczną się ładować.

Słuchawki bezprzewodowe GT1 XR

Masz wybór

GT1 XR ważą jedynie 3.9 g, dzięki czemu nie ciążą w uszach i nie powodują zmęczenia. Do zestawu dołączone są trzy różne wkładki w rozmiarach L, M i S, dzięki którym możliwe jest dopasowanie idealnej pasującej do uszu szerokości, niezależnie od wieku.

Steruj dotykiem

Sterowanie słuchawkami odbywa się przy pomocy dotykowego panelu, który znajduje się bezpośrednio na ich wierzchu. Wystarczy kilka dotknięć, aby przełączyć utwór, cofnąć, zatrzymać, rozpocząć odtwarzanie, odebrać rozmowę, odrzucić lub ją zawiesić. Wszystkie informacje na temat obsługi są szczegółowo rozpisane
w instrukcji dołączonej do zestawu.

Redukcja szumów

Podwójna izolacja DSP oraz CVC blokuje większość szumów, dzięki czemu odtwarzana muzyka jest krystalicznie czysta. Po włożeniu słuchawek nawet na zatłoczonej ulicy bez większego problemu zatoniesz w czystym niezakłóconym brzmieniu.

Wodoodporność

Słuchawki posiadają ochronę na poziomie IPX5, co skutecznie chroni je przed wodą. Po upalnym dniu, lub po intensywnym treningu, aby je wyczyścić i odświeżyć wystarczy opłukać je pod strumieniem bieżącej wody. Dzięki skutecznej ochronie przed zachlapaniem nie straszna im żadna pogoda. Korzystaj z nich bez obaw nawet podczas silnych deszczów.

Słuchawki w dobrej cenie
Słuchawki z obsługą asystenta google

Steruj głosem

Słuchawki obsługują najpopularniejszych asystentów głosowych takich jak Siri, Google Assistant, czy Xiao Ai. Trzykrotnie dotknij lewej słuchawki, aby wybudzić asystenta. Następnie możemy korzystać z pełnego zasobu jego możliwości, prosząc go o np. zadzwonienie do kogoś, odtworzenie naszej ulubionej piosenki, podgłoszenie muzyki, czy poprowadzenie nas do wybranego miejsca.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

V5.0

Czas ładowania

1,5 godziny

Czas pracy z etui

36 godzin

Pojemność baterii słuchawek

43 mAh

Pojemność baterii etui

800 mAh

Głośnik

7,2 mm

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Czułość

110 dB

Materiał

ABS

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki Haylou GT1 XR x 1
Etui z funkcją ładowania x 1
Gumowe wkładki x 3
Kabel ładowania x 1

Instrukcja obsługi