Haylou

GT2S

Bezprzewodowe słuchawki Haylou GT2S – Bluetooth 5.0, wytrzymały akumulator, komfortowe przyciski i inteligentny asystent w jednym, niezawodnym urządzeniu.

Niezawodne słuchawki bezprzewodowe

Doskonała jakość dźwięku, komfort użytkowania i wytrzymała bateria - z bezprzewodowymi słuchawkami Haylou GT2S możesz cieszyć się ulubioną muzyką, kiedy tylko chcesz!

Dobre słuchawki do telefonu
Słuchawki w dobrej cenie

Zachwyć się jakością dźwięku

Jeśli kochasz muzykę, z pewnością zależy Ci na doskonałej jakości. Zastosowana w Haylou GT2S technologia zaawansowanego kodowania dźwięku (AAC) oraz cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP) umożliwia bezstratną kompresję dźwięku. Dzięki temu możesz cieszyć się nie tylko fantastyczną jakością muzyki, której słuchasz, ale też swobodnie rozmawiać przez telefon, nie obawiając się zniekształceń.

Słuchaj muzyki i rozmawiaj bez zakłóceń

Haylou GT2S wyróżnia także wysoka odporność na zakłócenia. Każda słuchawka jest niezależnie połączona ze źródłem sygnału, dzięki czemu zawsze możesz liczyć na stabilność i niezawodność. Jeżeli zaś nastąpi rozłączenie słuchawek, w ekspresowym tempie zostaną połączone na nowo

Słuchawki Haylou
Słuchawki bezprzewodowe do gier Haylou

Imponujący czas pracy baterii

Pożegnaj się ze słabymi słuchawkami, które działają stanowczo zbyt krótko. W pełni naładowane Haylou GT2S mogą pracować nawet do 12 godzin! To wystarczająco dużo, by posłuchać wielu piosenek, porozmawiać z przyjaciółmi, załatwić sprawy biznesowe i obejrzeć film - krótki czas pracy baterii już nie będzie Cię ograniczać

Panel dotykowy

Dodatkową funkcjonalność zapewnia panel dotykowy umożliwiający sterowanie. Odbierz telefon, uruchom kolejny utwór czy włącz tryb gamingowy za pomocą jedynie dotknięcia słuchawki.

Słuchawki na trening Haylou

Ciesz się stabilnym połączeniem i dużym zasięgiem działania

Nowoczesny chip Bluetooth 5.0 gwarantuje stabilne połączenie i krótki czas oczekiwania na jego nawiązanie. Błyskawicznie sparujesz urządzenie ze swoim smartfonem albo laptopem i zapewnisz sobie niczym niezakłóconą rozrywkę, rozmowę lub odpoczynek. Wybierając słuchawki Haylou GT2S, możesz też liczyć na bardzo duży zasięg działania - sięgający nawet 10 m. Swobodnie słuchaj muzyki, kiedy pracujesz, sprzątasz mieszkanie albo gotujesz obiad - niemal nic Cię nie ogranicza!

Słuchawki, które pracują za Ciebie

Obsługa słuchawek jest niezwykle prosta. Po prostu wyjmij je z etui i pozwól im zająć się resztą. Haylou GT2S to inteligentne działanie i pełna automatyzacja. Szybko łączą się z urządzeniami i maksymalnie upraszczają Twoje doświadczenie - ciesz się doskonałej jakości dźwiękami i nie przejmuj się niczym!

Słuchawki GT2S Haylou
Słuchawki blutooth Haylou GT2

Postaw na pewną reakcję

Słuchawki wyposażone zostały w mechaniczne guziki. Jeśli nie lubisz mało czułych i słabo reagujących przycisków dotykowych albo po prostu zależy Ci na niezawodnym działaniu, wybierz Haylou GT2S. Dzięki temu zawsze możesz mieć pewność, że urządzenie zareaguje dokładnie tak, jak chcesz.

Zestaw przydatnych funkcji

Funkcje słuchawek są proste i praktyczne. Z pomocą przycisków możesz zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie, przełączać między kolejnymi piosenkami, a także odbierać
lub kończyć rozmowy telefoniczne. Swobodnie wybieraj też kanały. Podnieś jedną słuchawkę, by uruchomić tryb mono, a drugą, by wejść w stereo. To proste i intuicyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci słuchać ulubionych piosenek tak, jak chcesz.

Bezprzewodowe słuchawki do telefonu GT2
Słuchawki Haylou GT2

Zyskaj inteligentnego asystenta

Haylou GT2S możesz zintegrować z asystentem głosowym Google, Siri lub Xiao Ai. Naciśnij trzy razy, by obudzić swojego inteligentnego pomocnika, a następnie przekaż mu, czego potrzebujesz. Nawigacja, prognoza pogody, numery telefonu - z Haylou GT2S szybko uzyskasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

V5.0

Czas ładowania

1,5 godziny

Czas pracy z etui

12 godzin

Pojemność baterii słuchawek

43 mAh

Pojemność baterii etui

310 mAh

Głośnik

7,2 mm

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Czułość

110dB

Materiał

ABS

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki Haylou GT2S x 1
Etui z funkcją ładowania x 1
Gumowe wkładki x 3
Kabel ładowania x 1

Instrukcja obsługi