Haylou

GT3 PRO

GT3 Pro wyróżniają się długim czasem pracy - z etui ładującym mogą odtwarzać muzykę łącznie przez 28 godzin. Wodoodporne, wygodne i lekkie jak piórko - okażą się Twoim niezastąpionym towarzyszem na co dzień.

Bezprzewodowe słuchawki Haylou GT3 Pro

Słuchawki bezprzewodowe Haylou GT3 Pro pozwolą Ci na nowo odkryć piękno Twoich ulubionych utworów. Zbalansowane przetworniki Knowles zapewniają doskonałą jakość dźwięku, a Bluetooth 5.0 gwarantuje stabilne połączenie. Dzięki inteligentnej redukcji szumów możesz też swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne.

Zachwycająca jakość dźwięku

Daj się zaprosić na muzyczną ucztę z prawdziwego zdarzenia. Haylou GT3 Pro zostały wyposażone w wysokiej klasy przetworniki armaturowe Knowles o średnicy 7,2 mm. Gwarantują krystalicznie czysty, naturalny i bogaty w szczegóły dźwięk. Poczujesz się niemal jak na koncercie! To jednak nie koniec zalet przetworników Knowles. Zapewniają one również lepszą eliminację zniekształceń oraz mniejsze zużycie energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy słuchawek.

Szybkie i stabilne połączenie

Zapomnij o problemach z połączeniem. Chip Bluetooth 5.0 nowej generacji zapewnia stabilną, niezawodną transmisję o zasięgu do 10 m. Efektywnie redukuje też zakłócenia i zmniejsza pobór energii. Parowanie słuchawek również nie sprawi Ci problemu - zapamiętują one Twoje urządzenia i łączą się z nimi automatycznie. Trwa to zaledwie 3 sekundy! Co więcej, dzięki technologii TWS+ GT3 Pro obsługują 2-kanałową transmisję i odbiór sygnału, możesz więc szybko i bez przeszkód przełączać się między trybami mono i stereo.

Redukcja szumów - bezproblemowe rozmowy telefoniczne

Rozmawiaj przez telefon wszędzie, gdzie chcesz. GT3 Pro zostały wyposażone w inteligentną technologię redukcji szumów DSP, która pozwala dokładnie rejestrować ludzki głos i znacznie poprawia jakość połączeń. Nieważne, w jakim miejscu się znajdujesz. Dom, praca, autobus czy centrum handlowe - z Haylou możesz niemal zawsze rozmawiać przez telefon i mieć pewność, że Ty i Twój rozmówca doskonale się usłyszycie!

Długi czas pracy

Całkowicie naładowane słuchawki mogą odtwarzać muzykę przez około 4 godziny. Na tym jednak nie kończą się ich możliwości! Dołączone do zestawu magnetyczne etui ładujące zostało wyposażone w wytrzymały akumulator, który pozwala przedłużyć czas pracy GT3 Pro o dodatkowe 24 godziny. Łącznie daje to nawet 28 godzin słuchania ulubionych utworów, oglądania filmów czy rozmawiania z przyjaciółmi. To nie wszystko! Etui ma też wbudowane diody LED, które dostarczą Ci informacji o poziomie naładowania jego akumulatora - wystarczy rzut oka.

Ergonomiczny design

Słuchaj muzyki nawet przez wiele godzin i nie obawiaj się zmęczenia. Haylou GT3 Pro są lekkie jak piórko - każda z nich waży zaledwie 3,9 g. W zestawie znajdziesz aż 3 rozmiary miękkich, wykonanych z przyjaznego silikonu nakładek, dzięki czemu bez problemu dobierzesz je do swoich uszu i zapewnisz sobie wymarzoną wygodę. Nie musisz też obawiać się wypadania słuchawek. Dzięki unikalnej konstrukcji stabilnie pozostają we właściwym miejscu, nie wywierając przy tym nacisku.

Wygodna obsługa dotykowa

Już nie musisz sięgać po telefon za każdym razem, kiedy chcesz zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, przełączyć utwór czy odebrać połączenie. Słuchawki zostały wyposażone w intuicyjny panel dotykowy, który znacznie ułatwia ich obsługę. Za jego pomocą możesz też aktywować swojego inteligentnego asystenta. Tak niewiele dzieli Cię od skorzystania z bogatej funkcjonalności GT3 Pro - wystarczy delikatne dotknięcie!

Wodoodporność IPX4

Z Haylou Twoje ulubione piosenki mogą Ci towarzyszyć niemal wszędzie. GT3 Pro mają stopień ochrony IPX4, co oznacza, że są odporne na zachlapania. Niestraszny im pot czy krople wody. Możesz więc bez obaw zabrać je na trening, jogging lub wycieczkę rowerową - niespodziewany deszcz nie stanowi dla nich zagrożenia!

Wygodna obsługa dotykowa

Już nie musisz sięgać po telefon za każdym razem, kiedy chcesz zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, przełączyć utwór czy odebrać połączenie. Słuchawki zostały wyposażone w intuicyjny panel dotykowy, który znacznie ułatwia ich obsługę. Za jego pomocą możesz też aktywować swojego inteligentnego asystenta. Tak niewiele dzieli Cię od skorzystania z bogatej funkcjonalności GT3 Pro - wystarczy delikatne dotknięcie!

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

5.0

Czas ładowania

1,5 godziny

Czas pracy z etui

12 godzin

Pojemność baterii słuchawek

43 mAh

Pojemność baterii etui

600 mAh

Czas ładowania

Ok. 2,5 h (etui ładujące)

Czas pracy

Ok. 28 h (z etui ładującym)

Głośnik

7,2 mm

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Materiał

ABS

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki Haylou GT3 Pro x 1
Etui z funkcją ładowania x 1
Gumowe wkładki x 3
Kabel ładowania x 1

Instrukcja obsługi