Haylou

GT7

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku dzięki słuchawkom Haylou. GT7 oferują bogate w szczegóły brzmienie dzięki kodekowi AAC, a niski poziom opóźnienia odpowiada za większą dynamikę podczas rozgrywek. Bluetooth 5.2 gwarantuje szybkie i stabilne połączenie do 10 m. Lekka i ergonomiczna konstrukcja słuchawek zapewnia długotrwały komfort, a wytrzymały akumulator zapewnia do 20 godzin pracy.

Imponująca jakość dźwięku

Poznaj swoje ulubione utwory na nowo. Słuchawki zostały wyposażone w wysokiej klasy membranę kompozytową i kodek audio AAC. Dzięki temu możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem, pełnym detali.

Nowy poziom rozgrywki

Kolejną zaletą słuchawek Haylou jest niski poziom opóźnienia. Oznacza to jeszcze lepszą synchronizację dźwięku i obrazu zarówno podczas grania w gry, jak i oglądania filmów. Ciesz się większą dynamiką podczas rozgrywek dzięki słuchawkom od Haylou. Wystarczy, że dotkniesz dwukrotnie lewej słuchawki, aby włączyć tryb niskiego opóźnienia.

Niezawodne połączenie Bluetooth 5.2

Słuchawki obsługują moduł Bluetooth 5.2, który w porównaniu do wersji 5.0 zapewnia szybsze i stabilne połączenie do 20 m. Dodatkowo zmniejsza zużycie energii i zapobiega utracie sygnału oraz zakłóceniom. W rezultacie GT7 potrafią pracować przez około 5 godzin na jednym naładowaniu, a etui ładujące wydłuża czas działania do 20 godzin. Możesz je naładować korzystając z kabla USB-C (w zestawie).

Tryb stereo i mono

Dla większej swobody użytkowania, słuchawki wyposażono w tryb mono i stereo. W rezultacie każda z nich łączy się z kompatybilnym urządzeniem niezależnie. Możesz więc korzystać z obu słuchawek lub jednej z nich, aby pozostać w kontakcie z otoczeniem lub dzieląc się ulubioną muzyką z bliską osobą.

Redukcja szumów

GT7 posiadają funkcję inteligentnej redukcji szumów, dzięki czemu dźwięk otoczenia nie będzie Ci już przeszkadzać. Algorytm DNN zmniejsza hałas z zewnątrz, dzięki czemu możesz swobodnie prowadzić rozmowy przez telefon w hałaśliwym otoczeniu.

Długotrwały komfort

Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania. Ich lekka i ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę przez długi czas – każda ze słuchawek waży zaledwie 3.9 g. Ponadto do zestawu dołączono silikonowe końcówki w 3 rozmiarach, abyś mógł wybrać odpowiednie dla siebie.

Wygodne sterowanie

Każda ze słuchawek została wyposażona w panele dotykowe, za pomocą których możesz wygodnie sterować GT7. Włącz tryb niskiego poziomu opóźnienia, zatrzymaj/wznów odtwarzanie, korzystaj z asystenta głosowego, odbieraj połączenia, itp. Teraz najważniejsze funkcje masz w zasięgu ręki, bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni.

Kompatybilne

Obawiasz się, że GT7 nie będą współpracować z Twoim sprzętem? Niepotrzebnie! Haylou umieścił na liście kompatybilności urządzenia z systemami operacyjnymi: iOS oraz Android, dzięki czemu sparujesz je ze smartfonem, tabletem czy laptopem.

W zestawie

Słuchawki

Etui ładujące

Kabel ładowania USB-C

Instrukcja obsługi

Końcówki silikonowe (3 pary, w tym jedna nałożona na słuchawki)

Specyfikacja

Producent

Haylou

Model

GT7

Kolor

biały, czarny

Wersja Bluetooth

5.2

Zasięg sygnału Bluetooth

10 m (bez przeszkód)

Port ładowania

USB-C

Akumulator

litowo-jonowy

Czas pracy

5 h (słuchawki) + 15 h (etui ładujące)

Pojemność akumulatora

35 mAh (słuchawka), 310 mAh (etui ładujące)

Czas ładowania

około 1.5 h (słuchawki), około 2 h (etui ładujące)

Czas czuwania

około 60 h

Napięcie wejściowe

5V 50 mA (słuchawki), 5 V 300 mA (etui ładujące)

Napięcie wyjściowe

5V 100mA

Zastosowane technologie

SBC, AAC, A2DP, HSP, HFP, AVRCP

Kompatybilność

iOS, Android

Wymiary

37 x 17 mm (słuchawki), 50.6 x 24.7 x 50.6 mm (etui ładujące)

Waga

3.9 g (słuchawka)