Haylou

W1

Ciesz się dźwiękiem doskonałej jakości nawet przez 6 godzin, po jednym pełnym naładowaniu. Wbudowany w słuchawki Bluetooth 5.2 zapewnia niezawodne połączenie, a dynamiczny przetwornik Knowles gwarantuje naturalne, krystalicznie czyste brzmienie.

Inna głębia brzmienia

Z Haylou na nowo odkryjesz piękno swojej ulubionej muzyki. Słuchawki zostały wyposażone w zbalansowane przetworniki armaturowe Knowles RAN-62462, które zapewniają zachwycającej jakości dźwięk i słyszalną różnicę. Idealne zrównoważenie niskich i średnich tonów oraz adaptacyjny kodek aptX Adaptive, który może automatycznie dostosowywać pracę W1 do różnych scenariuszy, dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń, kiedy słuchasz muzyki, oglądasz filmy lub grasz w ulubione gry.

Bez problemów z połączeniem

Chip QCC3040 oraz łącze Bluetooth 5.2 zapewniają niezawodną, stabilną i szybką transmisję sygnału - więc możesz zapomnieć o zakłóceniach i opóźnieniach w transmisji muzyki. Słuchawki mogą odtwarzać muzykę w trybie mono i stereo, w zależności od Twojego sposobu słuchania. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody!

Pracują tak długo, jak potrzebujesz

Słuchaj swoich ulubionych piosenek tak długo, jak chcesz. Każda słuchawka może działać nawet do 6 godzin bez przerwy po pełnym naładowaniu. Co więcej, wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala przedłużyć ten czas aż do 20 godzin! To cała doba słuchania ukochanej muzyki.

Rozmowy zawsze pod ręką

Rozmawiaj bez przeszkód w każdym miejscu i każdej sytuacji. Obie słuchawki zostały wyposażone w mikrofony, które doskonale rejestrują ludzki głos. Wraz z jakością idzie w parze zaawansowana technologia redukcji szumów CVC 8.0. Wszystko to sprawia, że możesz wygodnie rozmawiać przez telefon niemal w każdym miejscu. W domu, w biurze, w sklepie czy w autobusie - zawsze świetnie usłyszysz swojego rozmówcę, a on usłyszy Ciebie!

Reagują na Twój dotyk

Steruj łatwo odtwarzaniem muzyki i rozmowami, dzięki Haylou W1. Słuchawki mają wbudowane panele dotykowe, które pozwalają na ich wygodną obsługę. Wystarczy kilka stuknięć, by zmieniać piosenki, pauzować lub wznawiać odtwarzanie, a także odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne.

Będą doskonale Ci służyć przez długi czas

Z Haylou możesz godzinami słuchać muzyki, nie obawiając się dyskomfortu. W1 charakteryzują się lekką wagą i ergonomiczną konstrukcją - idealnie leżą w uszach i z nich nie wypadają. Nie wywierają przy tym nieprzyjemnego nacisku. Słuchawki mają stopień ochrony IPX4, możesz więc swobodnie używać ich na co dzień - niestraszny im pot lub przypadkowe zachlapanie. Zostały też pokryte powłoką antyoksydacyjną i są wyjątkowo odporne na zużycie.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

5,2

Czas ładowania

2 h, 3 h (etui ładujące)

Czas pracy z etui

20 godzin

Pojemność baterii słuchawek

32 mAh

Pojemność baterii etui

310 mAh

Głośnik

7,2 mm

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Materiał

ABS

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki Haylou W1 x 1
Etui z funkcją ładowania x 1
Gumowe wkładki x 3
Kabel ładowania x 1

Instrukcja obsługi