Haylou

X1

Słuchaj swoich ulubionych piosenek w doskonałej jakości, gdziekolwiek jesteś. Bezprzewodowe słuchawki Haylou X1 oferują hybrydową redukcję szumów ANC do -35 dB i zapewniają fantastyczną jakość dźwięku dzięki kodekowi AAC.

3 tryby redukcji szumów do wyboru

Marzysz o tym, żeby odciąć się od hałasu? Chcesz po prostu skupić się na pięknie muzyki? Żaden problem! X1 umożliwiają redukcję szumów do nawet -35 dB. Możesz też wybierać spośród 3 dostępnych trybów, aby idealnie dostosować pracę słuchawek do swoich potrzeb. Tryb standardowy zapewnia doskonałą jakość dźwięku, kiedy spędzasz czas samotnie. Tryb transparentny wzmacnia ludzki głos, pozwalając Ci swobodnie rozmawiać ze znajomymi i jednocześnie słuchać muzyki - sprawdzi się więc na przykład w pracy.

Bez przeszkód rozmawiaj przez telefon

Często rozmawiasz przez telefon? Zdarza Ci się odbierać połączenia w głośnych miejscach takich jak zatłoczony autobus lub supermarket? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Każda słuchawka X1 została wyposażona w 3 mikrofony, które precyzyjnie rejestrują ludzki głos. Co więcej, zaawansowane algorytmy redukcji szumów skutecznie eliminują zbędne dźwięki dochodzące z zewnątrz. Dzięki temu możesz bez przeszkód rozmawiać przez telefon, gdziekolwiek się znajdziesz!

Jakość dźwięku, która Cię zachwyci

Słuchawki Haylou X1 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. Zastosowany w nich flagowy system akustyczny gwarantuje perfekcyjną jakość dźwięku. Wysokiej klasy biologiczna membrana w połączeniu z profesjonalnym strojeniem zapewniają bogate w szczegóły, krystalicznie czyste brzmienie. Za dostarczanie Ci niezapomnianych muzycznych wrażeń odpowiada też nowoczesny kodek AAC.

Niezawodne połączenie bezprzewodowe

Problemy z połączeniem to już przeszłość. Zaawansowany chip Bluetooth 5.2 zapewnia jeszcze szybszą transmisję, większą odporność na zakłócenia i dłuższy czas pracy akumulatora. Co więcej, każda słuchawka łączy się z wybranym urządzeniem niezależnie. To nie wszystko! Haylou X1 oferują też specjalny tryb niskiego opóźnienia, który ma szansę spodobać się szczególnie graczom. Niezrównana płynność oraz doskonała synchronizacja obrazu i dźwięku pozwolą Ci błyskawicznie odpowiadać na ruchy przeciwników i odnosić kolejne zwycięstwa!

Długi czas pracy

Bez obaw słuchaj muzyki, kiedy pracujesz, sprzątasz, jedziesz pociągiem lub zajmujesz się ulubionym hobby - zbyt szybko rozładowany akumulator słuchawek nie stanie Ci na przeszkodzie! Etui ładujące Haylou X1 zapewnia czas pracy do 20 godzin przy włączonej redukcji szumów ANC lub do aż 30 godzin, jeżeli ją wyłączysz. Obsługuje ono ładowanie bezprzewodowe lub za pomocą kabla USB-C - wybór należy do Ciebie! O statusie jego akumulatora powiadomią Cię praktyczne wskaźniki LED.

Ciesz się wymarzoną wygodą

Co jeszcze sprawia, że słuchawki Haylou X1 bez wątpienia zasługują na zainteresowanie? Ich udoskonalona, ergonomiczna konstrukcja! Teraz możesz słuchać muzyki tak długo, jak chcesz, nie obawiając się zmęczenia lub dyskomfortu. Słuchawki idealnie pasują do kanałów słuchowych, stabilnie pozostają na właściwym miejscu i nie wypadają z uszu. Ponadto wbudowane panele dotykowe dają Ci wygodny dostęp do najważniejszych funkcji X1. Już nie musisz za każdym razem szukać telefonu - wystarczy kilka stuknięć!

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

5,2

Czas ładowania

Ok. 2 h

Czas pracy z etui

Do 30 h (z etui ładującym, przy wyłączonej redukcji szumów ANC)

Pojemność baterii słuchawek

45 mAh

Pojemność baterii etui

600 mAh

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki Haylou X1 x 1
Etui z funkcją ładowania x 1
Gumowe wkładki x 3
Kabel ładowania x 1

Instrukcja obsługi