Haylou

CM01

Zadbaj o zdrowie i ciesz się wymarzoną sylwetką. Inteligentna waga Haylou CM01 oferuje aż 18 funkcji pomiarowych i wyróżnia się niesamowitą precyzją. Umożliwia zapisywanie danych i śledzenie postępów w aplikacji.

18 funkcji pomiarowych

Lepiej poznaj swój organizm, zadbaj o zdrowie i popraw kondycję. Waga Haylou CM01 oferuje 18 funkcji pomiarowych takich jak na przykład masa ciała, BMI, tkanka tłuszczowa, podstawowa przemiana materii, nawodnienie, masa tłuszczu podskórnego, wiek biologiczny, poziom otyłości i białko w organizmie. Dzięki temu dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę i nad czym pracować, aby uzyskać wymarzone rezultaty.

Niesamowita precyzja pomiarów

Czy wiesz, że objętość tłuszczu jest około 3 razy większa niż objętość mięśni, które ważą tyle samo? To właśnie dlatego warto dobierać ćwiczenia w taki sposób, aby utrzymywać go na odpowiednim poziomie. Waga CM01 Ci w tym pomoże! Została wyposażona w czujniki typu G o wysokiej precyzji, które wykrywają nawet najdrobniejsze różnice w masie ciała spowodowane na przykład wypiciem szklanki mleka. Co więcej, urządzenie waży z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

Śledź swoje postępy

Waga Haylou CM01 może automatycznie przesyłać wyniki pomiarów do chmury za pomocą aplikacji Haylou Fun. Pozwala też na analizę danych i planowanie celów do osiągnięcia. To znacznie ułatwi Ci uzyskanie wymarzonej sylwetki! Informacje w chmurze mogą być przechowywane przez długi czas, możesz więc sprawdzać swoje postępy na przestrzeni wielu tygodni, a nawet miesięcy.

Rozpoznaje nawet 10 użytkowników

Z wagi Haylou CM01 bez przeszkód skorzysta cała Twoja rodzina. Urządzenie automatycznie rozpoznaje użytkowników na podstawie pozyskanych informacji dotyczących ich organizmów. Może zapamiętać nawet 10 osób!

Długi czas pracy

Urządzenie zostało wyposażone w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane może pracować nawet przez 6 miesięcy, zakładając, że będziesz ważyć się raz dziennie. Waga obsługuje szybkie ładowanie USB-C. Co więcej, dzięki czujnikowi nacisku uruchamia się automatycznie, gdy ktoś na niej stanie. Po około 15 sekundach od zakończenia ważenia samoistnie się wyłącza, aby pozwolić Ci uniknąć zbyt szybkiego rozładowania akumulatora.

Dopracowana konstrukcja

Waga CM01 zwraca uwagę eleganckim, a zarazem praktycznym designem. Duży wyświetlacz LED umożliwia wygodne odczytywanie wyników pomiarów, a szklany, matowy, antypoślizgowy panel jest niezwykle wytrzymały. Urządzenie jest też odporne na uderzenia, zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia. Co więcej, nie przesuwa się po podłodze, nawet jeśli staniesz na nim tylko jedną nogą - nie musisz więc obawiać się upadku.

Specyfikacja

Producent

Haylou

Nazwa

Smart Body Fat Scale

Model

CM01

Wymiary

324,5 x 290 x 34,5 mm

Waga

1,13 kg

Jednostka

Kg

Zakres ważenia

5-150 kg

Połączenie

Bluetooth 5.0

Akumulator

Litowy, ładowany przez USB

Funkcje pomiarowe

Masa ciała, BMI, tkanka tłuszczowa, podstawowa przemiana materii, masa mięśniowa, nawodnienie organizmu, masa tłuszczu podskórnego, masa kostna, trzewna tkanka tłuszczowa, rozmiar ciała, poziom otyłości, białko w organizmie, wiek biologiczny, beztłuszczowa masa ciała, krzywa docelowa, raport zdrowia, przypomnienie o ważeniu, standardowa waga