Haylou

Lady Bag

Przekonaj się, jak dobrze mogą brzmieć Twoje ulubione kawałki. Słuchawki Haylou Lady Bag zapewnią doskonałą jakość brzmienia, a technologia aktywnej redukcji szumów ANC pozwoli Ci w pełni skupić się na dźwiękach muzyki.

Słuchawki Haylou TWS

Umożliwiają swobodne prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki wbudowanym mikrofonom. Za stabilne i niezawodne połączenie odpowiada technologia Bluetooth 5.2, a ich maksymalny czas pracy sięga aż 20 godzin (z etui ładującym). Ergonomiczny design słuchawek gwarantuje wymarzony komfort użytkowania, a ich obsługę ułatwią wbudowane panele dotykowe. Stylowy i unikatowy wygląd etui przypominający niewielką torebkę zachwyci niejednego użytkownika.

Wymarzona jakość dźwięku

Teraz we własnym pokoju możesz poczuć się jak na festiwalu muzycznym. Wysokiej jakości przetworniki dynamiczne ze specjalnym dostrojeniem oraz optymalizacją wokalną pomagają Haylou Lady Bag osiągnąć spektakularną jakość dźwięku. Ponadto zaawansowana technologia ANC doskonale wytłumia wszelkie dźwięki dochodzące z zewnątrz do aż 35 dB, dzięki temu możesz w pełni zanurzyć się w świecie muzyki.

Swobodnie prowadź rozmowy telefoniczne

Rozmawiaj przez telefon, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Słuchawki wyposażono w precyzyjny mikrofon, który niezawodnie rejestruje głos, jednocześnie filtrując większość zbędnych dźwięków z otoczenia, dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoi rozmówcy usłyszą wszystko, co masz im do powiedzenia.

Do 20 godzin pracy

Słuchaj ulubionych piosenek bez ograniczeń. Słuchawki mogą nieprzerwanie odtwarzać muzykę nawet przez 5 godzin na jednym naładowaniu. Możesz też przedłużyć ten czas do aż 20 godzin z etui ładującym, które znajdziesz w zestawie. Jest to wystarczająco długo, aby obejrzeć 3500 krótkich filmików na Tik Toku czy posłuchać 300 piosenek.

Niezawodna transmisja sygnału

Zapomnij o zakłóceniach, opóźnieniach czy innych problemach z połączeniem! Słuchawki Haylou wykorzystują nowoczesne łącze Bluetooth 5.2, które zapewnia szybkie i stabilne połączenie z wybranym urządzeniem. Ich sprawowanie jest wyjątkowo proste i nie sprawi Ci większego problemu – wystarczy, że wyjmiesz je z etui, a słuchawki automatycznie połączą się z ostatnio sparowanym urządzeniem.

Stworzone dla Twojej wygody

Z Haylou Lady Bag możesz słuchać muzyki nawet przez kilka godzin, nie obawiając się zmęczenia czy dyskomfortu. Lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że słuchawki są niemal niewyczuwalne podczas użytkowania. Słuchawki są idealne dopasowane do kształtu uszu, dzięki czemu nie wypadają z nich. Co więcej, posiadają stopień ochrony IP54, możesz więc swobodnie korzystać z nich podczas codziennych aktywności – niestraszny im pot czy deszcz.

W zestawie

  • słuchawki
  • etui ładujące
  • kabel ładowania
  • wymienne nakładki (XS / S / M / L)
  • instrukcja obsługi

Specyfikacja

Nazwa

Lady Bag

Przetwornik

13 mm

Profile Bluetooth

A2DO / AVRCP / HFP / HSP

Podświetlenie

RGB

Wersja Bluetooth

5.2

Wodoodporność

IP54

Pojemność akumulatora

300 mAh

Kodeki audio

SBC / AAC

Czas pracy

około 5 godzin do 20 godzin (z etui)

Waga

4.85 g

Czas ładowania

1.5 godziny