Haylou

Moripods ANC

Postaw na Haylou Moripods ANC, które oferują redukcję szumów ANC do -30 dB i zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 10 mm.

Słuchawki TWS Haylou Moripods ANC

Szukasz lekkich i wygodnych słuchawek, które zapewnią Ci wysoką jakość dźwięku i pozwolą odciąć się od hałasu? Postaw na Haylou Moripods ANC, które oferują redukcję szumów ANC do -30 dB i zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 10 mm. Ciesz się czasem odtwarzania do 30 godzin (z etui ładującym) i zapomnij o problemach z połączeniem dzięki technologii Bluetooth 5.2. Możesz też swobodnie rozmawiać przez telefon.

Redukcja szumów ANC

Z Haylou słyszysz tylko to, co chcesz słyszeć. Słuchawki obsługują redukcję szumów ANC do nawet -30 dB. Możesz więc zapomnieć o irytującym hałasie i skupić się na magii dźwięków! Dostępne są również 3 tryby odtwarzania takie jak Noise Cancellation, Standard i Transparent. Dzięki temu jeszcze lepiej dostosujesz słuchawki do swoich oczekiwań i zdecydujesz, czy chcesz całkowicie odciąć się od hałasu, czy słuchać muzyki, nie tracąc kontaktu z otoczeniem.

Dźwięk na najwyższym poziomie

Przekonaj się, jak doskonale mogą brzmieć piosenki, które uwielbiasz. Słuchawki zostały wyposażone duże, dynamiczne przetworniki 10 mm, obsługują też kodek AAC. W efekcie mogą zapewnić czysty, bogaty w szczegóły dźwięk, głęboki, mocny bas i przyjemne dla ucha tony wysokie. Doskonale podkreślają też brzmienie wokalu. Z Moripods ANC odkryjesz swoje ulubione utwory na nowo!

Sprawdzą się podczas rozmów przez telefon

Moripods ANC zapewnią Ci wysokiej klasy brzmienie nie tylko podczas słuchania muzyki, ale też w trakcie rozmów telefonicznych. Zostały wyposażone w doskonałej jakości mikrofony i obsługują redukcję szumów DSP, dzięki czemu fantastycznie rejestrują głos, eliminując przy tym zbędne dźwięki z otoczenia. Centrum handlowe, pociąg czy autobus - teraz możesz swobodnie rozmawiać przez telefon, gdziekolwiek się znajdziesz.

Flagowy system akustyczny

Ciesz się czystym, zachwycającym dźwiękiem. Słuchawki wykorzystują wysokiej klasy membrany i zostały profesjonalnie dostrojone w taki sposób, aby zapewnić Ci niezapomniane muzyczne doświadczenie. Co więcej, kodek AAC gwarantuje zaskakujące bogactwo szczegółów. Załóż słuchawki, włącz ulubioną playlistę i odkryj utwory, które uwielbiasz, w nowej, lepszej jakości!

Jeszcze dłuższy czas pracy

Bez przeszkód słuchaj ulubionych piosenek w domu, w pracy i podczas podróży. Nie obawiaj się, że Twoje słuchawki zbyt szybko się rozładują i zepsują Ci humor! Moripods ANC pozwalają odtwarzać muzykę przez około 8 godzin, jeśli korzystasz z redukcji szumów, lub nawet przez 9 godzin, jeśli ją wyłączysz. Wchodzące w skład zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas odpowiednio do 30 lub 33 godzin.

Zaprojektowane dla Twojej wygody

Moripods ANC są niesamowicie wygodne i lekkie - ważą tylko po 3,9 g. Stabilnie pozostają w uszach i z nich nie wypadają. W zestawie znajdziesz też 3 pary wymiennych gumek w 3 rozmiarach, możesz więc jeszcze lepiej dostosować słuchawki do swoich potrzeb i przyzwyczajeń. Dedykowane etui wyróżnia się matową powierzchnią, która jest wyjątkowo przyjemna w dotyku. Moripods ANC są też kompatybilne z systemami Android i iOS.

Najważniejsze funkcje w zasięgu ręki

Ciesz się wygodną obsługą słuchawek - z Haylou wszystko, co może Ci się przydać masz zawsze w zasięgu ręki. Nie musisz za każdym razem szukać smartfona! Moripods ANC mają wbudowane praktyczne panele dotykowe, dzięki którym za pomocą kilku dotknięć możesz na przykład zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, odebrać lub odrzucić połączenie, rozłączyć się, wybrać tryb redukcji szumów, przełączyć utwór lub włączyć tryb gamingowy.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

5.2

Czas ładowania etui

Ok. 2,5 h

Czas ładowania słuchawek

Ok. 1,5 h

Pojemność baterii słuchawek

43 mAh

Pojemność baterii etui

310 mAh

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Materiał

ABS

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki
Etui ładujące
Kabel do ładowania (USB-C)
Wymienne gumki (3 pary, S / M / L)
Instrukcja obsługi