Haylou

RS4 Plus

Smartwatch Haylou RS4 Plus został wyposażony w duży ekran dotykowy AMOLED o przekątnej 1,78″. Pomoże Ci zadbać o kondycję – oferuje aż 105 trybów sportowych oraz funkcje takie jak monitoring pracy serca i snu, pomiar temperatury i sprawdzanie poziomu stresu.

Wyświetlacz AMOLED

Obsługa smartwatcha jest niezwykle prosta i przyjemna. Duży wyświetlacz AMOLED HD Retina 1,78″ wyróżnia się rozdzielczością 368 x 448 pikseli i częstotliwością odświeżania 60 Hz. Dzięki temu zapewnia wyraźny, czytelny obraz i pozwala wygodnie korzystać z funkcji smartwatcha. Możesz też dostosować wygląd ekranu do swoich upodobań. Po prostu wybierz jeden z wielu domyślnych wzorów tarcz lub wgraj swoje zdjęcie! Dostępne są również 3 style menu.

Komfort użytkowania

Pożegnaj problemy z dopasowaniem rozmiaru paska zegarka do swojego nadgarstka. Smartwatch RS4 Plus został wyposażony w magnetyczne zapięcie, które nie tylko ułatwia jego zdejmowanie i zakładanie, ale też pozwala optymalnie dostosować go do potrzeb użytkownika. Urządzenie jest przy tym niezwykle lekkie, wygodne, pyłoszczelne i wodoodporne na poziomie IP68. Może Ci towarzyszyć niemal wszędzie - na przykład na treningu. Niestraszny mu pot czy deszcz!

Aż 105 trybów sportowych do wyboru

Trenuj swoją ulubioną dyscyplinę lub spróbuj czegoś nowego. Smartwatch pozwala wybierać spośród 105 trybów sportowych takich jak na przykład bieganie, rower, skakanka czy badminton. Zapisuje dane z ćwiczeń w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz na bieżąco śledzić swoje postępy i zwiększać efektywność treningów. Urządzenie liczy też kroki, spalone kalorie i pokonane odległości.

W trosce o zdrowie

Smartwatch oferuje szereg funkcji, które pomogą Ci zadbać o zdrowie. Monitoruje sen i mierzy nasycenie krwi tlenem. Umożliwia też pomiar tętna nawet przez 24 godziny na dobę i powiadomi Cię o ewentualnych alarmujących zmianach. Sprawdza również poziom stresu. Ma także wbudowany termometr, dzięki któremu może mierzyć temperaturę ciała. Wszystko to pozwoli Ci szybko reagować na niepokojące objawy!

Jeszcze więcej funkcji

Z Haylou możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie życie. Smartwatch powiadomi Cię o przychodzących wiadomościach i połączeniach - już nie przegapisz niczego ważnego! Gdy będziesz zbyt długo siedzieć w jednej pozycji, przypomni Ci o konieczności ruchu. Oferuje też odprężające ćwiczenia oddechowe i obsługuje płatności Alipay. Co więcej, aby aktywować ekran, wystarczy unieść nadgarstek.

Długi czas pracy

Mimo tak wielu możliwości smartwatch pracuje naprawdę długo. Został wyposażony w wytrzymały akumulator, którego pojemność wynosi 230 mAh. W pełni naładowany może pracować do 10 dni przy zwykłym, codziennym użytkowaniu lub nawet przez 28 dni przy użytkowaniu podstawowym. Pożegnaj konieczność zbyt częstego ładowania swoich urządzeń!

Specyfikacja

Szerokość paska

20 mm

Waga (z paskiem)

57,6 g

Wyświetlacz

1,78″ AMOLED

Rozdzielczość

368 x 448 pikseli

Wersja Bluetooth

5.1

Czujniki

Czujnik tętna, czujnik ruchu, czujnik SpO2

Pojemność akumulatora

230 mAh

Obsługiwane systemy operacyjne

Android 6.0 i nowsze, iOS 11.0 i nowsze

Czas pracy

Do 10 dni (przy zwykłym użytkowaniu, 24-godzinny monitoring tętna włączony)

Wodoodporność

IP68

Temperatura pracy

0-45°C

Aplikacja

Haylou Fun

Liczba trybów sportowych

105

W zestawie

Smartwatch
Kabel do ładowania
Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi