Haylou

T15

Niezawodne połączenie, doskonała jakość dźwięku i unikalna konstrukcja – daj się zaskoczyć niezwykłym możliwościom bezprzewodowych słuchawek Haylou T15.

Słuchawki do telefonu Haylou T15

Słuchawki dla wymagających

Haylou T15 to bezprzewodowe słuchawki o wyjątkowej konstrukcji, które zapewnią nam niesamowite doświadczenia. Dzięki zastosowanej technologii słuchawki posiadają niskie opóźnienie, wygodę użytkowania oraz klasę wodoszczelności IPX5.

Bluetooth 5.0

Wbudowany chip Bluetooth 5.0 umożliwia niesamowicie szybką transmisję danych oraz stabilne połączenie. Opóźnienie wynosi tylko 65 ms przy zużyciu energii o 20% mniejszym od produktów poprzedniej generacji.

Słuchawki bluetooth T15
T15 Haylou

Specjalna budowa

Dzięki specjalnemu designowi słuchawki T15 są bardzo dobrze dopasowane do ucha, zapewniając stabilność i wysoką jakość połączeń głosowych.

Dźwięk dla gamingu

Dzięki ulepszonemu trybowi dla graczy możesz się cieszyć rozgrywką z minimalnym opóźnieniem. Dodatkowe wrażenia daje dźwięk 3D, który pozwoli Ci na odpowiednio szybką reakcję. Wszystko to po to by dynamiczny dźwięk był zawsze w zasięgu Twojej ręki.

Haylou T15

Jakość dźwięku

Słuchawki obsługują AAC, co sprawia, że odtwarzają dźwięk w jakości HiFi stereo, gwarantując nam silny bas oraz czyste wokale i wysokie tony. Dzięki temu nadają się do słuchania każdego gatunku muzyki.

Panel dotykowy

Dodatkową funkcjonalność zapewnia panel dotykowy umożliwiający sterowanie. Odbierz telefon, uruchom kolejny utwór czy włącz tryb gamingowy za pomocą jedynie dotknięcia słuchawki.

Słuchawki z panelem dotykowym Haylou
Wytrzymała bateria Haylou

Słuchawki, które pracują za Ciebie

W połączeniu z etui o pojemności 2,200 mAh słuchawki są w stanie grać aż 60 godzin. To dla większości użytkowników czas, który poświęcają na muzykę przez co najmniej tydzień. Dodatkowo możesz użyć Etui jako powerbanka do ładowania innych urządzeń przez kabel USB.

Niesamowicie lekkie

Konstrukcja słuchawek Haylou T15 sprawia, że są one niesamowicie lekkie i wygodne. Minimalistyczny design i waga wynosząca zaledwie 3,7 g dają Ci niesamowity komfort i szybko pozwolą zapomnieć, że nosisz słuchawki.

Słuchawki Haylou T15
Słuchawki dla wymagających T15

Redukcja hałasu

Dzięki wbudowanej funkcji tłumienia hałasu T15 daje możliwość wyraźnej rozmowy oraz jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

V5.0

Czas ładowania

1,5 godziny

Czas pracy z etui

60 godzin

Pojemność baterii słuchawek

43 mAh

Pojemność baterii etui

2200 mAh

Głośnik

7,2 mm

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Czułość

110dB

Materiał

ABS

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki Haylou T15 x 1
Etui z funkcją ładowania x 1
Gumowe wkładki x 3
Kabel ładowania x 1

Instrukcja obsługi