Haylou

X1 Pro

Słuchawki TWS Haylou X1 Pro oferują redukcję szumów ANC do -35 dB, a dzięki kodekowi AAC mogą zapewnić czyste, bogate w szczegóły brzmienie.

Słuchawki TWS Haylou X1 Pro

Pożegnaj denerwujący hałas i ciesz się wysoką jakością dźwięku. Słuchawki TWS Haylou X1 Pro oferują redukcję szumów ANC do -35 dB, a dzięki kodekowi AAC mogą zapewnić czyste, bogate w szczegóły brzmienie. Ich czas pracy sięga 40 godzin (z etui ładującym), a ergonomiczna konstrukcja gwarantuje niesamowity komfort użytkowania. Za niezawodną transmisję bezprzewodową odpowiada Bluetooth 5.2, a wbudowane mikrofony umożliwiają swobodne rozmowy przez telefon.

Niezawodna redukcja szumów

Odetnij się od zbędnych dźwięków i skup się na oglądaniu filmu, słuchaniu podcastu czy odkrywaniu kolejnych szczegółów swoich ulubionych piosenek. Słuchawki obsługują redukcję szumów ANC do -35 dB, co oznacza, że skutecznie eliminują odgłosy z zewnątrz. Możesz też wybierać spośród 3 trybów odtwarzania. Standard zapewni wysoką jakość dźwięku, a Transparent pozwoli słuchać muzyki, nie tracąc kontaktu z otoczeniem. Jeśli zależy Ci na redukcji szumów, wybierz tryb Noise cancellation.

Idealne do rozmów

Teraz możesz wygodnie rozmawiać przez telefon, gdziekolwiek się znajdziesz. Każda słuchawka została wyposażona w 3 mikrofony, które znakomicie zarejestrują Twój głos. X1 Pro oferują też zaawansowany algorytm redukcji szumów, dzięki czemu efektywnie usuwają zbędne dźwięki z otoczenia i zapewniają czyste, naturalne brzmienie. Możesz więc mieć pewność, że Twoi rozmówcy bez problemu Cię usłyszą - nawet gdy odbierzesz telefon w zatłoczonym autobusie lub supermarkecie.

Bluetooth 5.2

Zapomnij o problemach z połączeniem. Słuchawki wykorzystują technologię Bluetooth 5.2, dzięki czemu mogą zapewnić szybką, stabilną transmisję, wysoką odporność na zakłócenia i niższe zużycie energii. Producent przygotował też coś dla graczy. X1 Pro oferują specjalny tryb gamingowy, który gwarantuje jeszcze niższy poziom opóźnienia. Doskonała synchronizacja obrazu i dźwięku sprawi, że nawet najbardziej dynamiczna rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Flagowy system akustyczny

Ciesz się czystym, zachwycającym dźwiękiem. Słuchawki wykorzystują wysokiej klasy membrany i zostały profesjonalnie dostrojone w taki sposób, aby zapewnić Ci niezapomniane muzyczne doświadczenie. Co więcej, kodek AAC gwarantuje zaskakujące bogactwo szczegółów. Załóż słuchawki, włącz ulubioną playlistę i odkryj utwory, które uwielbiasz, w nowej, lepszej jakości!

Wydłużony czas pracy

Słuchaj muzyki tak długo, jak chcesz. W domu, w pracy, na wycieczce - nie musisz się martwić, że słuchawki zbyt szybko się rozładują! X1 Pro pracują przez około 5 godzin, gdy redukcja szumów jest włączona, lub do 9 godzin, jeśli z niej nie korzystasz. Dołączone do zestawu etui ładujące pozwoli Ci wydłużyć ten czas odpowiednio do 22 lub 40 godzin. Teraz Twoje ulubione piosenki mogą towarzyszyć Ci nawet przez cały dzień!

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

5.2

Czas ładowania etui

ok. 2 godziny

Czas pracy z etui

16 godzin

Pojemność baterii słuchawek

45 mAh

Pojemność baterii etui

400 mAh

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Materiał

ABS

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki
Etui ładujące
Kabel do ładowania (USB-C)
Wymienne gumki (3 pary)
Instrukcja obsługi